• Sleva

Kara Mor, poslední čaroděj ze země Kůd

153,00 Kč
130,00 Kč Sleva 15%
S DPH 3-5 dní

Dětská kniha Kara Mor, poslední čaroděj ze země Kůd

Vyšla v roce 2011 

Ilustroval Jaromír František Palme a děti

Počet stran 136

Počet
Skladem

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Do podkroví domu, kde bydlí Slávek, Lucka a Kubík, se přistěhoval nový nájemník. Nosí černočerný plášť, má dlouhé bílé vousy a před bytem mu vysedává plyšový kocour. Děti se nestačí divit, pan Hugo je čaroděj ze vzdálené země Kůd a potřebuje jejich pomoc. Černokněžník Boraxador unesl princeznu Violin, družku dobrého čaroděje Kara Mora a dokud nebude Violin vysvobozena, kouzelný svět bude dál sužovat zlo. Podaří se dětem s pomocí Huga přemoci temné síly a nastolit v zemi Kůdů opět radost a štěstí? Prázdninový příběh tří dětí, které potkají opravdového čaroděje a prožijí s ním nejedno dobrodružství. Pro starší děti.

Čtivá knížka pro dětí, která je o dětech a ilustrována dětmi. Proto se jim líbí! Prázdninové čtení původního, ale laskavého příběhu od zavedeného autora Ivana R. Vičara.

V knize na čtenáře (rodiče i děti) čekají prázdniny, tři nerozluční kamarádi, dobrodružství, princezna, kocour, čaroděj a kousek ze země Kůd. V pohádkovém příběhu se prolínají dva světy. Ten obyčejný, dětský a pohádkový, snový. Podobně jako to znáte z Alenky nebo z Arabely. (poslední čaroděj ze země Kůd)

KM-01
299 ks

Parametry

Vazba
vázaná