• Sleva

Robinsoni na Pivoni

189,00 Kč
160,00 Kč Sleva 15%
S DPH 3-5 dní

Kniha, která potěší děti i dospělé, hlavně ty, kteří mají rádi pejsky

90 stran

Rok vydání 2016

Počet
Skladem

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

Robinsoni na Pivoni, kniha od autora Ivana R. Vičara, je humorné vyprávění o tom, co majitelé malého penzionu prožili v něm a v osadě Pivoň za sedm let provozování penzionu. Kniha je pojata tak, že ji vlastně vypráví jejich pes Baron, který tam s nimi donedávna žil. Podívejte se očima Barona na to, jak to chodí na Pivoni, jak objevovali ztracené vesnice, jak dělali ze starého penzionu nový, jak jim zamrzla voda, jak vypadá taková pivoňská pouť, jak se mu narodily koťata, jak se prali s pralesem, jak prožili Silvestr s chůvičkama, jak paní domácí dostala Zlatou vařečku, jak to vypadá, když je na Pivoni abnormální hic, jak kopali studnu a mnoho dalších dobrodružství. Zasmějete se u toho a svět vám bude připadat hned hezčí.

Ponořte se do humorného vyprávění, které vás pobaví i potěší, vždyť humor je kořením života. Je to totiž docela jiné čtení, než byste čekali. Oni totiž psi vidí věci dost odlišně a z jiné perspektivy, než my lidé.

Ivan R. Vičar
RNP
299 ks

Parametry

Vazba
vázaná